Ресми сайтқа қош келдіңіздер! Добро пожаловать на официальный сайт ! Үш-ақ нәрсе-адамның қасиеті: Ыстық қайрат, нұрлы ақыл, жылы жүрек. Абай

Педагогтерге арналған фестиваль / Фестиваль для педагогов

«ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ИДЕЯЛАР ФЕСТИВАЛІ»
республикалық байқаудың  қалалық кезеңі
Городской этап республиканского конкурса
«ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГИЧЕСКИХ ИДЕЙ»

12.12.2023ж. Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің «№1 ЖББОМ» КММ облыс педагогтерінің шығармашылық өзін өзі жүзеге асыруын және кәсіби өсуін ынталандыру Қазақстан мектептерінің басшылары мен мұғалімдерінің инновациялық тәжірибесін зерделеу және тарату мақсатында «ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ИДЕЯЛАР ФЕСТИВАЛІ» республикалық байқаудың  қалалық кезеңі өтті. Байқаудың қорытындысы бойынша «ШЕБЕРЛІК ПАЛИТРА» бағыты бойынша 2 орын иегері физика мұғалімі Қалдыбек Айгерим Рысқазықызы. Құттықтаймыз!!!
12.12.2023г. В КГУ «СОШ № 1» отдела образования города Курчатова управления образования области Абай прошел городской этап республиканского конкурса «ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГИЧЕСКИХ ИДЕЙ» с целью стимулирование творческой самореализации и профессионального роста педагогов, изучение и распространение инновационного опыта руководителей и учителей школ Казахстана. По итогам конкурса по направлению «ПАЛИТРА МАСТЕРСТВА» 2 место заняла учитель физики Қалдыбек Айгерим Рысқызықызы. Поздравляем!!!