Ресми сайтқа қош келдіңіздер! Добро пожаловать на официальный сайт ! Үш-ақ нәрсе-адамның қасиеті: Ыстық қайрат, нұрлы ақыл, жылы жүрек. Абай

Әдістемелік жұмыс Методическая работа

Байқаулар Конкурсы

Жалпы  білім беретін пәндер бойынша 8-11 (12) сынып оқушыларына арналған республикалық ғылыми жобалар конкурсының қалалық кезеңі

08.11.2023ж.  Жалпыбілім беретін пәндер бойынша 8-11 (12) сынып оқушыларына арналған республикалық ғылыми жобалар конкурсының қалалық кезеңі өтті

Конкурстың қорытындысы бойынша:

І орын – конкурстың облыстық кезеңіне қатысушылар.

Бабакумарова Аяжан, Джуманбаева Аяулы (№2 ЖББОМ, 10 сынып, топтық жұмыс, жетекшісі Шалабаева К.Ж.). Конкурстың облыстық кезеңіне жолдама алды.

ІІ орын:

Гвоздев Александ, Тинатиев Расул (№2 ЖББОМ, топтық жұмыс, жетекшісі Садиканова Ж.Б.)

Городской этап республиканского конкурса научных проектов для учащихся 8-11 (12) классов по общеобразовательным предметам.

Состоялся городской этап республиканского конкурса научных проектов для учащихся 8-11 (12) классов по общеобразовательным предметам.

По итогам конкурса:

I место - участники областного этапа конкурса:  Бабакумарова Аяжан, Джуманбаева Аяулы учащиеся 10а класса, (групповая работа, руководитель Шалабаева К.Ж.).

II место:

Гвоздев Александр, Тинатиев Расул (групповая работа, руководитель Садиканова Ж.Б.)