Ресми сайтқа қош келдіңіздер! Добро пожаловать на официальный сайт ! Үш-ақ нәрсе-адамның қасиеті: Ыстық қайрат, нұрлы ақыл, жылы жүрек. Абай

Педагогтерге арналған байқау

Әдістемелік жұмыс Методическая работа

Педагогтерге арналған байқау

Конкурс для педагогов

«Үздік шебер-сағат» мектепішілік байқау

республикалық байқаудың  қалалық кезеңі

Школьный конкурс

«Лучший мастер-класс»

15.12.2023ж. Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің

«№2 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ педагогтерге арналған «Үздік шебер-сағаты» мектепішілік байқауы өтті. Байқаудың қорытындысы.

15.12.2023г. в КГУ «Средняя общеобразовательная школа №2» отдела образования города Курчатова управления образования области Абай прошел школьный конкурс для учителей «Лучший мастер-класс». Итоги конкурса.

1 орын / 1 место

1.Кобеев Медет Ризабекович – көркем еңбек мұғалімі