Ресми сайтқа қош келдіңіздер! Добро пожаловать на официальный сайт !
Үш-ақ нәрсе-адамның қасиеті: Ыстық қайрат, нұрлы ақыл, жылы жүрек. Абай

Әдістемелік жұмыс Методическая работа

«Steam fest «Digital Abai» облыстық IT-фестивалі

IT саласындағы үздік инновациялық жобалар мен цифрлық технологиялар таныстырылатын оқушылар мен студенттер арасында «Steam fest «Digital Abai» облыстық IT-фестивалі өтті.

Іс-шара өскелең ұрпақты ғылыми-техникалық шығармашылыққа баулу, оқушылар, студенттер мен педагогтердің үздік IT-шешімдерін анықтау, қолдау және тарату, жаңа инновациялық технологияларды ұсыну, педагогтердің кәсіби құзыреттілігін арттыру мақсатында ұйымдастырылды.

Мектебімізден IT саласындағы үздік инновациялық жобалар мен цифрлық технологиялар таныстырылатын оқушылар мен студенттер арасында «Steam fest «Digital Abai» облыстық IT-фестиваліне 6в оқушысы Тинатиев Амаль (жетекшісі Садиканова Ж.Б., информатика мұғалімі) қатысты.

Областной IT-фестиваль «Steam fest «Digital Abai»

Масштабный IT-фестиваль  прошел в  области Абай.

Среди школьников и студентов прошел областной IT-фестиваль «Steam fest «Digital Abai», где были презентованы лучшие инновационные проекты и цифровые технологии в сфере IT.

Мероприятие было организовано с целью приобщения подрастающего поколения к научно-техническому творчеству, выявления, поддержки и распространения лучших IT-решений учащихся, студентов и педагогов, представления новых инновационных технологий, повышения профессиональной компетентности педагогов.

В областном IT-фестивале «Steam fest «Digital Abai» среди учащихся и студентов, где были презентованы лучшие инновационные проекты и цифровые технологии в сфере IT, принял участие ученик 6 "В" класса Тинатиев Амаль (руководитель Садиканова Ж. Б., учитель информатики).